Teplovodní sálavé

Ukázky referencí

Investor: AGILE spol. s r.o.
Dokončení: 2012
Popis: Kompletní dodávka a montáž topení, zdravotechniky a plynu pro výrobní haly společnosti - investor je stálým partnerem. Jednotlivé haly jsou vytápěny kaskádou dvou kondenzačních kotlů značky Thermona 50FT o jmenovitém výkonu 50kW, ohřev TUV je centrální z kotelny, rozvody topení teplovodním systémem sálavých zavěšených panelů společnosti Zehnder. Provedení a vybavení sociálních zařízení pro zaměstnance, rozvody ZTI k technologiím výroby. Provedené práce prováděny za provozu bez většího zásahu či omezení chodu výroby.

Investor: Reistav s.r.o.
Dokončení: 2014
Popis: Dodávka vytápění přístavby výrobní haly firmy Baumüller ve Skalici nad Svitavou instalovanými sálavými panely Radi-Heat o výkonu 40kW a plynovými jednotkami Gea Liberec. Součástí dodávky byla realizace plynovodů, dále teplovodního vytápění adminisrativní části haly a vzduchotechniky.

Investor: DOMEC s.r.o.
Dokončení: 2014
Popis: Předmětem byla nová instace teplovodního vytápění administartivní budovy a 4 ks sálavých plynovodních zářičů typu Larsen, výrobní haly Boco Pardubice.

Investor: STRABAG a.s.
Dokončení: 2013
Popis: Z důdou přístavby expedičních skladů výrobce komponentů pro automobily fa. Brose v Kopřivnici byla vybudována nová plynová kotelna. Instalovány byli dva kondenzační kotle Rendamax R606 o výkonu 950 kW.Kotelna byla zřízena jako plně automatická včetně moderních technologií úpravy a doplňování vody firmy Reflex. Propojovací můstky jednotlivých skladů byli z důvodu nedostatku místa a plošného porytí teplem vytápěny teplovodními podstropními sálavými panely každý o výkonu 3,6 kW od firmy Kotrbatý.

Investor: Kubík, a.s.
Dokončení: 2013
Popis: Vytápění dílen firmy Kubík a.s. bylo realizováno na základě požadavku investora plynovými sálavými tmavými zářiči firmy Lersen o výkonu 40 kW z důvodu rychlého nástupu tepla a udržování bezprašného prostředí.Součástí návrhu byla provaděcí projektová dokumentace a výpočet tepelných ztrát objektu.

Investor: Merit Bau CZ a.s.
Dokončení: 2015
Popis: Kompletní dodávka plynového vytápění a rozvodů vytápění, plynovodu, otopných těles a zdravotechnické instalace.