Teplovzdušné jednotky

Ukázky referencí

Investor: přístavba Hemže
Dokončení: 2015
Popis: V rámci této zakázky naše společnost realizovala rozšíření vytápění v zázemí lakovny. Byl osazen teplovzdušný agregát Lersen 35 kW.

Investor: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Dokončení: 2014
Popis: Plněním veřejné zakázky byla kompletní dodávka a montáž systému klimatizace části aministrativních prostor objektu. Jako zdroj chlazení jsou instalovány dvě venkovní jednotky LG MU3M19 UEZ s celkovým chladícím výkonem 12,6 kW a šest vnitřních jednotek MS05SQ NWO o celkovém výkonu 9 kW.

Investor: FINAPRA a.s.
Dokončení: 2014
Popis: Teplovzdušné vytápění průmyslové haly o instalováném výkonu jednotek cca 900kW. Jednotky jsou napojeny na plynovou kogenarační jednotku o výkonu 5 MW nebo záložní plynový kotel.

Investor: DOMEC s.r.o.
Dokončení: 2013
Popis: V rámci rekonstrukce osmipodlažního domu v Praze Revoluční ulici naše společnost prováděla výměnu rozvodů topení a chlazení včetně dodávky topnýcha a chladících jednotek Gea Liberec, tyto jednotky na základě řízení regulace zajišťují požadovanou teplotu ve všech částech objektu.

Investor: STRABAG a.s.
Dokončení: 2013
Popis: Z důdou přístavby expedičních skladů výrobce komponentů pro automobily fa. Brose v Kopřivnici byla vybudována nová plynová kotelna. Instalovány byli dva kondenzační kotle Rendamax R606 o výkonu 950 kW.Kotelna byla zřízena jako plně automatická včetně moderních technologií úpravy a doplňování vody firmy Reflex.Vatápění skladů bylo zajišťováno teplovoními podstropními jednotkami výrobce Gea Liberec.

Investor: CRESCON, a.s.
Dokončení: 2012
Popis: Rekonstrukce vytápění průmyslové haly, jako zdroj vytápění slouží horkovodní předávací stanice, která je připojená na nový rozvod vytápění a teplovzdušné jednotky. Instalovaný výkon zdroje cca 400 kW.

Investor: ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o.
Dokončení: 2012
Popis: Provedena výměna zdroje tepla společnosti.Novým zdrojem tepla byla kaskáda dvou kondenzačních kotlů Hoval o celkovém výkonu 500 kW. Jednotlivé objekty byly vytápěny dle výrobního zaměření, plynové zářiče, teplovzdušné jednotky, otopná tělesa, registry. Součástí bylo zhotovení nových areálových rozvodů plynu vč. regulačních skříní před objekty. Pro celý podnik zhotovena nové MaR, provedena vizualizace do řídícího PC. Na zakázku byl použit operační program podnikání a inovace z evropského fondu pro regionální rozvoj. Zakázka byla provedena bez omezení výrobního provozu společnosti.

Investor: První litomyšlská stavební a.s.
Dokončení: 2008
Popis: Přeložení potrubí ústředního vytápění v halách 515 a 516 spol. Korado a.s. Česká Třebová, dodávka a montáž středního vytápění v halách 515 a 516

Investor: FOXCONN CZ, s.r.o.
Dokončení: 2007
Popis: Výtápění zahořovacích komor v rámci výroby počítačových monitorů ve společnosti Foxconn byli realizovýny rozvody v této době novým systémem Viega presstabo bez nutnosti svařování a istalace teplovzdušných jednotek Gea Liberec.

Investor: Excalibur Army s.r.o., Praha
Dokončení: 2006
Popis: Výrobní hala společnosti Excalibur Army v Přelouči o rozloze 6000 m2 vytápěna plynovými teplovzdušnými agregáty GEA. Pro administrativní část haly byla zhotovena plynová kotelna s teplovodním vytápěním otopnými tělesy.)